Projektowanie i aranżacja wnętrz – jak zacząć?

Projektowanie wnętrz zawsze było moją pasją i teraz po wielu latach ciężkiej pracy, w której zdobyłam bezcenne doświadczenie jestem w stanie powiedzieć o wiele więcej niż w momencie, w którym zaczynałam.

Początki były trudne i też na samym początku musiałam łączyć dwa etaty aby się utrzymać. Chwilami nie sądziłam, że będę w stanie utrzymywać się tylko z jednej pracy. My Polacy przyzwyczajenia do radzenia bez jakiejkolwiek pomocy nie jesteśmy zwolennikami płacenia za cokolwiek. Remont najlepiej wykonać samemu, projekt tym bardziej.

Na szczęście takie myślenie odeszło po cichu w niepamięć, gdyż coraz więcej osób widzi sens w planowaniu, liczeniu kosztów i kontroli wydatków.

Zaś, niektórzy moi klienci bezpośrednio mówią, że nie stać ich na remont bez projektu, że projektowania i aranżacja do bardzo ważny aspekt i nie tylko pod względem wygodny i użytkowania takiego mieszkania czy poszczególnych pomieszczeń, ale także za sprawą taką, że jesteśmy w stanie zobaczyć na wizualizacji 3D co dokładnie będziemy mieli w kuchni czy salon, którędy możemy przejść czy gdzie wcisnąć ulubiony fotel czy też szafę.

Projektowanie nie jest już czymś ekskluzywnym, to normalny etap, który wykonuje się przed remontem czy zanim urządzimy swoje mieszkanie. Do tej pory takie „rarytasy” były zarezerwowane jedynie dla biur, korporacji i wielkich deweloperów, którzy mają w swoich szeregach rzesze projektantów. Dziś zaś, każdy, zwykły Kowalski chętnie korzysta z naszych projektów. Również i Was zachęcam.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *